Uzdrowienie slepca Emmanouil Tzanes Bounialìs pion 1200

„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2007 r.

Program:
19:00 – Przyzywanie Ducha Świetego
19:15 – Katecheza biblijna
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:55 – Apel jasnogórski
21:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych
22:00 – Modlitwa uwielbienia

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl. Można również oglądać na fara.tv.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Intencje złozone w ostatnim okresie:
2024-04-09
Magdalena
Proszę o uzdrowienie dla siebie z nerwicy lękowej. Nie chce się już więcej bać. Pragnę normalnie podchodzić do każdego problemu i pomagać dzieciom.
2024-04-09
Magdalena
Proszę o uwolnienie moich dzieci od lęku, strachu i nadmiernej wrażliwości, aby przez to odzyskały radość życia.
2024-04-05
Agata
Proszę o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne dla Piotra. Proszę o łaskę przebaczenia, uwolnienia od obwiniania innych, nienawiści, przekleństwa i trwania w długach. Bóg zapłać
2024-04-05
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej. Za wszelkie dary. Za kapłanów i Sakramenty.
2024-04-05
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę znalezienia kierownika duchowego. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie, co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2024-04-05
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla Marii. O zgodę w rodzinie i łaskę przebaczenia. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów. O opamiętanie i wiarę dla Ewy, Sylwii i Karoliny. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O potrzebne łaski dla Doroty, Grażyny, Piotra, Bogusława, Marii i ich rodzin. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek, o potrzebne łaski dla Anny, Marka, Łukasza, Tomasza i całej rodziny. O uwolnienie od zła, o wytrwanie w wierze katolickiej. O uzdrowienie i nawrócenie dla wszystkich naszych bliskich.
2024-04-05
Anna
O uwolnienie od zła, uzależnień, zniewoleń i nałogów dla Grzegorza. O zdrowie, cierpliwość i i wytrzymałość. O uwolnienie od nienawiści i braku przebaczenia, o potrzebne łaski i pomoc Matki Boskiej. O uzdrowienie i nawrócenie.
2024-04-05
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2024-04-05
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Aleksandra, ks. Franciszka, ks. Pawła, ks. Andrzeja i innych, bliskich naszym sercom.
2024-04-05
Anna
Proszę o uwolnienie od złych znajomości dla córek Anny i Aleksandry, pokonanie lęków, kompleksów i barier, uleczenie zranień, znalezienie dobrych, wartościowych koleżanek i kolegów na nowym etapie życia. O radość i pokój serca. Proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wytrwanie w wierze katolickiej. O opamiętanie, o nawrócenie i uzdrowienie. O wypełnienie się woli Pana Boga w ich życiu. Proszę o uwolnienie córek od uzależnienia od telefonów, Internetu, portali społecznościowych, gier, filmów, złej muzyki i złych kontaktów w Internecie. O powrót do normalnego życia w rzeczywistości. O potrzebne łaski. O cud.
2024-04-05
Anna
O potrzebne łaski i wypełnienie się woli Pana Boga w naszej rodzinie. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga, o pokój serca. O światło Ducha Świętego, o jasny znak co robić.
2024-04-05
Anna
Proszę o pomoc dla naszej rodziny: dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie z wszelkiego zła, uzdrowienie i nawrócenie. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów, od działania złych duchów i demonów i wpływu złych ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, klątw, zazdrości, złości i braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne i fizyczne. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne dla nas łaski.
2024-04-04
Agnieszka
Proszę o uzdrowienie psychiki i duszy naszej córki Oli. Proszę o uwolnienie Jej od lęków i wszelkich ataków złego. Niech Bóg będzie uwielbiony.
2024-04-04
Matka
Proszę o uwolnienie od wszelkiego zła, od złorzeczenia, o zerwanie więzów przekleństwa przodków. Błagam o przywrócenie zgody i miłości w rodzinie, o opiekę i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, o dobrą przyszłość dla moich dzieci, uzdrowienie męża i syna, wysłuchaj nas Panie
2024-04-04
Mama
Błagam o uzdrowienie mojego ukochanego syna z choroby psychicznej, o zerwanie węzłów przekleństwa, złorzeczenia i wszelkiego zła. Błagam o uzdrowienie wewnętrzne, żeby odzyskał wiarę w siebie, uwierzył że jest wartościowym człowiekiem, błagam o pomoc dla niego, żeby skończył studia mógł normalnie żyć i pracować, żeby nie był taki samotny. Panie Jezu wysłuchaj mojego błagania, okaż swą łaskę i miłosierdzie, uzdrów mojego syna, przywrócić mu radość życia i chęć do życia, błagam postaw na jego drodze mądrych i odpowiedzialnych ludzi, którzy pomogą mu w życiu, Jezu ufam Tobie.
2024-04-04
Mariusz
W intencji Pawła i Janiny
2024-04-04
Piotr
W intencji Jana i jego rodziny
2024-04-04
Ewa
O nawrócenie mojego syna, o poprawę jego stanu psychicznego, aby Pan zdjął zło jakie ma w sobie nienawiść i brak szacunku
2024-04-03
Proszę o zachowanie zdrowia psychicznego, uwolnienie się od nerwicy. Proszę o jedność, zgodność w małżeństwie i dobre relacje.
2024-03-31
Ewa
Proszę pokornie o uzdrowienie i uwolnienie mnie, mojego męża, syna, córki i wnuka od wszelkich przekleństw i złorzeczeń, proszę o ochronę przed wszystkimi złymi ludźmi, którzy źle życzą. Proszę o zerwanie z grzechami które oddalają nas od Pana Boga. Prosze o wszelkie błogosławieństwo w naszym życiu i opiekę Najświętszej Maryi Panny.
2024-03-29
Proszę w intencji mojego zięcia Dawida, o uwolnienie go od wszelkich przekleństw złego, złorzeczenia przez sąsiadów, o nawrócenie się, o pomoc Ducha Świętego w trudnych chwilach jego życia. Bóg zapłać.
2024-03-21
Anna
Bardzo proszę w intencji uzdrowienia mojej mamy Stanisławy z choroby nowotworowej o cud szczęśliwych badań dla niej. O dar zdrowia dla niej.
2024-03-19
Gabriela
Bardzo proszę o uwolnienie mojej rodziny od wszelkich przekleństw i złorzeczeń. Proszę o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i zgody w rodzinie. Za wszystkie otrzymane łaski serdecznie dziękuję.
2024-03-09
Marzena
Proszę o uwolnienie rodziny od przekleństw pokoleniowych i złorzeczeń od osób bliskich i obcych.
2024-03-06
Kornela
Proszę o uzdrowienie córki, o zrośnięcie wady serca i uniknięcie operacji. Dziękuję za każdą otrzymaną łaskę
2024-03-06
Małgorzata
Panie Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie, nawrócenie o uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów Karoliny. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej jej rodziny. Także o wsparcie dla jej rodziców. Matko, miej w opiece ich całą rodzinę.
2024-03-06
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny i  o pomoc w sprawie znanej tylko Tobie . O modlitwę za śp. +Wiktora. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2024-03-02
Anna
Za mamę o uwolnienie z choroby psychicznej
2024-03-01
Matka
Błagam o nawrócenie Tadeusza, o uwolnienie z nałogu alkoholu dla szwagra, o uzdrowienie siostry, o dar sakramentu pokuty i małżeństwa ,o potrzebne łaski dla całej rodziny, o łaskę godnej śmierci i dar życia wiecznego dla nas wszystkich. Jezu przepraszam za moje zło, pomóż mi proszę stawać się lepszą, o łaskę pokory i cichości błagam. Jezu Maryjo błagam o potrzebne łaski dla synów, męża wnuków synowej, dla wszystkich za których się modlę.
2024-03-01
Joanna
Błagam by wojna nie dotknęła ziemi polskiej, o pokój na Ukrainie Ziemi Świętej, na całym świecie, o nawrócenie przywódców Rosji, wszystkich państw agresywnych, o potrzebne łaski dla cierpiących pogubionych zniewolonych konających, o życie wieczne dla śp. rodziców teściów krewnych i wszystkich dusz czyśćcowych
2024-03-01
Matka
Proszę o całkowite uzdrowienie syna z choroby, o to by poukładał życie zgodnie z wolą Bożą, by mógł pracować w Polsce, aby rozwiązała się jego bardzo trudna sytuacja mieszkaniowa i finansowa.
2024-03-01
Anna
O potrzebne łaski dla całej rodziny i bliskich, o ratunek dla Polski i Polaków.
2024-03-01
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej. Za wszelkie dary. Za kapłanów i Sakramenty.
2024-03-01
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę znalezienia kierownika duchowego. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie, co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2024-03-01
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2024-03-01
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Aleksandra, ks. Franciszka, ks. Pawła, ks. Andrzeja i innych, bliskich naszym sercom.
2024-03-01
Anna
O potrzebne łaski i wypełnienie się woli Pana Boga w naszej rodzinie. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga, o pokój serca.
2024-03-01
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla Marii. O zgodę w rodzinie i łaskę przebaczenia. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów. O opamiętanie i wiarę dla Ewy, Sylwii i Karoliny. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O potrzebne łaski dla Doroty, Grażyny, Piotra, Bogusława, Marii i ich rodzin. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek, o potrzebne łaski dla Anny, Marka, Łukasza, Tomasza i całej rodziny. O uwolnienie od zła, o wytrwanie w wierze katolickiej. O uzdrowienie i nawrócenie dla wszystkich naszych bliskich.
2024-03-01
Anna
O uwolnienie od zła, uzależnień, zniewoleń i nałogów dla Grzegorza. O zdrowie, cierpliwość i i wytrzymałość. O uwolnienie od nienawiści i braku przebaczenia, o potrzebne łaski i pomoc Matki Boskiej. O uzdrowienie i nawrócenie.
2024-03-01
Anna
Proszę o uwolnienie od złych znajomości dla córek Anny i Aleksandry, pokonanie lęków, kompleksów i barier, uleczenie zranień, znalezienie dobrych, wartościowych koleżanek i kolegów na nowym etapie życia. O radość i pokój serca. Proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wytrwanie w wierze katolickiej. O opamiętanie, o nawrócenie i uzdrowienie. O wypełnienie się woli Pana Boga w ich życiu.
2024-03-01
mama
Proszę o uwolnienie córek od uzależnienia od telefonów, internetu, portali społecznościowych, gier, filmów, złej muzyki i złych kontaktów w Internecie. O powrót do normalnego życia w rzeczywistości. O potrzebne łaski. O cud.
2024-03-01
Anna
Proszę o pomoc dla naszej rodzin: dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie ze zła, uzdrowienie i nawrócenie. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów, od działania złych duchów i demonów i wpływu złych ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, klątw, zazdrości, złości i braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne i fizyczne. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne dla nas łaski.
2024-02-29
Mama
Błagam o zerwanie więzów przekleństwa dla mojej rodziny, uzdrowienie mojego syna z choroby, żeby uwierzył w siebie, mógł normalnie żyć i funkcjonować, błagam o odsunięcie wszelkiego zła od mojej rodziny szczególnie od moich ukochanych dzieci, o wyrwanie męża z nałogu alkoholowego i lenistwa, pokornie o to błagam
2024-02-29
Janusz
Proszę w intencji mojego syna o uzdrowienie psychiczne że schizofrenii paranoidalnej, braku wglądu w chorobę, zaburzeń emocjonalnych, wyrwanie go z sideł zła, nieśmiałości i braku zaufania do swoich najbliższych. Proszę o przyjaciół dla niego i wyrażenie przez niego zgody na przyjmowanie zleconych mu przez lekarzy leków i zabiegów. Proszę także o podjęcie przez niego szczerej i trwałej modlitwy i uczestniczenia we Mszy św.
2024-02-29
Renata
Proszę o łaskę uzdrowienia dla mnie i dla mojej mamy, o zdrowie dla męża i syna. Amen
2024-02-29
Mama
O uzdrowienie Małgosi z nerwicy lękowej
2024-02-29
Andrzej
O uzdrowienie i uwolnienie od wszystkich chorób duszy i ciała, o dobrą spowiedź i w intencjach Bogu wiadomych przez wstawiennictwo Marii
2024-02-28
Mama Ania
Proszę w intencji uwolnienia syna Przemka od schizofrenii.
2024-02-28
O potrzebne łaski dla Jana i Jego Rodziny
2024-02-27
Uwolnienie babci oraz uzdrowienie jej psychiki od złych duchów
2024-02-26
Dorota
Proszę o uwolnienie męża z nałogów. Zgodę i miłość w rodzinie.
2024-02-26
Ewa
Proszę o uwolnienie syna od internetu, gier, złych kontaktów, od tych którzy mu złe radzą, uzdrowienie z nieśmiałości, pokonanie wszystkich trudności i pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów. Proszę o uwolnienie z wszystkich zranień fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Proszę pokornie z wiarą i ufnością.
2024-02-26
Mama E
Proszę w intencji mojego syna o zdrowie psychiczne i fizyczne, aby został uzdrowiony z schizofrenii, zaburzeń psychicznych, emocjonalnych, o wyrwanie go z sideł zła, nieśmiałości, proszę o przyjaciół dla niego w klasie, proszę o pomoc w finansach i długach, o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń przeciw mnie mojemu mężowi, moich dzieci i wnuka. Proszę o błogosławieństwo finansowe dla mnie, mojego męża, mojej córki i syna. Pokornie proszę o wszelkie potrzebne łaski dla nas.
2024-02-25
Patrycja
O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla o. Tytusa.
2024-02-20
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny i o pomoc w sprawie znanej tylko Tobie. W intencji śp. +Wiktora. Boże Wszechmogący, Matko Boża, proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2024-02-18
Danuta
O uzdrowienie Ani, o uwolnienie od przekleństwa
2024-02-16
Katarzyna
Proszę o uzdrowienie męża Konrada z ataków agresji., depresji oraz uwolnienie od alkoholu.
2024-02-13
Jola
O uzdrowienie dla mojego dziecka oraz uwolnienie od agresji fizycznej i słownej.
2024-02-13
Jolanta
O uwolnienie wewnętrzne dla Łukasza, zerwanie z nałogami oraz łaskę nawrócenia.
2024-02-11
Uwolnij moją córkę, od złego ducha, niech Aniołowie staną przy niej i chronią ją i strącają demony stojące do piekła.
2024-02-04
Ewa
Panie Boże uwolnij mojego męża od zniewolenia internetem, od lenistwa i apatii. Zalecz w nim rany dzieciństwa i lęk przed przyszłością. Ty tylko jedynie możesz uleczyć w nim poddanie się złemu duchowi. Nie pozwól aby swoim postępowaniem niszczył nasze małżeństwo i dorastającego syna. Pokornie Cię o to proszę. Amen
2024-02-02
Krystyna
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów dla mojej siostry i jej córeczki.
2024-02-02
Krystyna
Proszę o uzdrowienie brata z nałogu alkoholowego.
2024-02-02
Marek
Matko Boża błagam Cię o cud uzdrowienia mojego kręgosłupa, zdrowie całego ciała.
2024-02-02
Renata
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie, o zdrowie dla mojej mamy, męża w dzień imienin i syna. O uzdrowienie dla Marka z nowotworu. O zdrowie psychiczne dla Barbary. Bóg zapłać
2024-02-02
Anna
O zdrowie dla Miłosza, Anny, Aleksandry, Andrzeja, Stanisława, Ewy, Marii, Doroty, Zyty i innych chorych z rodziny i znajomych.
2024-02-02
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej. Za wszelkie dary. Za kapłanów i Sakramenty.
2024-02-02
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę znalezienia kierownika duchowego. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie, co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2024-02-02
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Aleksandra, ks. Franciszka, ks. Pawła, ks. Andrzeja i innych, bliskich naszym sercom.
2024-02-02
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2024-02-02
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla Marii. O zgodę w rodzinie i łaskę przebaczenia. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów. O opamiętanie i wiarę dla Ewy, Sylwii i Karoliny. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O potrzebne łaski dla Doroty, Andrzeja, Piotra, Bogusława, Marii i ich rodzin. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek, o potrzebne łaski dla Anny, Marka, Łukasza, Tomasza i całej rodziny. O uwolnienie od zła, o wytrwanie w wierze katolickiej. O uzdrowienie i nawrócenie dla wszystkich naszych bliskich.
2024-02-02
Anna
O uwolnienie od zła, uzależnień, zniewoleń i nałogów dla Grzegorza. O zdrowie, cierpliwość i i wytrzymałość. O uwolnienie od nienawiści i braku przebaczenia, o potrzebne łaski i pomoc Matki Boskiej. O uzdrowienie i nawrócenie.
2024-02-02
mama
Proszę o uwolnienie córek od uzależnienia od telefonów, internetu, portali społecznościowych, gier, filmów, złej muzyki i złych kontaktów w Internecie. O powrót do normalnego życia w rzeczywistości. O potrzebne łaski. O cud.
2024-02-02
Anna
Proszę o uwolnienie od złych znajomości dla córek Anny i Aleksandry, pokonanie lęków, kompleksów i barier, uleczenie zranień, znalezienie dobrych, wartościowych koleżanek i kolegów na nowym etapie życia. O radość i pokój serca. Proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wytrwanie w wierze katolickiej. O opamiętanie, o nawrócenie i uzdrowienie. O wypełnienie się woli Pana Boga w ich życiu.
2024-02-02
Anna
Proszę o pomoc dla naszej rodzin: dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie ze zła, uzdrowienie i nawrócenie. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów, od działania złych duchów i demonów i wpływu złych ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, klątw, zazdrości, złości i braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne i fizyczne. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne dla nas łaski.
2024-02-02
Anna
O potrzebne łaski i wypełnienie się woli Pana Boga w naszej rodzinie. O rozeznanie co jest wolą Bożą, o pokój serca.
2024-02-02
Renata
Proszę Cię Matko o spokój moich domowników, aby skończyły się nieporozumienia i wzajemne oskarżenia, a w zamian pojawiła się nic porozumienia.
2024-02-02
Halina
O uwolnienie męża z nałogu alkoholowego, zdrowie psychiczne, o uzdrowienie syna z choroby, zerwanie więzów przekleństwa, zgodę i pokój w rodzinie.
2024-02-01
Lilianna
O uzdrowienie i uwolnienie z przekleństw dla całej mojej rodziny. O zgodę w rodzinie i uwolnienie z długów. O błogosławieństwo dla całej rodziny.
2024-02-01
Dorota
Proszę o uzdrowienie mnie i córki z otyłości, objadania się, uzależnienia od cukru. Dla Michała o uwolnienie z uzależnienia od internetu.
2024-02-01
Dorota
Proszę o uwolnienie dla Jarka ze schizofrenii, depresji, nikotynizmu, bezdechu nocnego.
2024-01-30
matka
Proszę o Bożą pomoc i uzdrowienie psychiczne i fizyczne dla mojego syna. Pomóż mu wyleczyć się ze wszystkiego co złe w jego życiu, pomóż mu Panie odnaleźć łagodność, równowagę psychiczną, pokój serca, radość i nadzieję. Oddal od niego porażki, rozczarowania i załamania. Spraw, by wszystko co złe nie miało do niego dostępu i uwolnij go od działania złych duchów i demonów i złych ludzi, od nałogów i zniewoleń. Ty jesteś ŚWIETY BÓG jedyny, który czynisz cuda. Ty Panie wszystko wiesz.
2024-01-30
Przyjaciolka
Proszę o uzdrowienie Tamary z wyczerpującej choroby. Proszę o ulgę w jej cierpieniu, a tym samym o ulgę we współcierpieniu jej dzieci. Boże Miłosierny, Matko Przenajświętsza otoczcie tę dobrą rodzinę opieka, ześlijcie im zdrowie i błogosławieństwo. Jezu, ufam Tobie....
2024-01-28
Ewa
Proszę o uwolnienie syna od internetu, gier, złych kontaktów, od tych którzy mu złe radzą, uzdrowienie z nieśmiałości, pokonanie wszystkich trudności i pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów. Proszę o uwolnienie z wszystkich zranień fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Proszę pokornie z wiarą i ufnością.
2024-01-25
Sylwia
O uzdrowienie Radka z ciężkiej choroby.
2024-01-23
Magda
Proszę w intencji ciężko chorej mamy Czesławy, proszę o cud uzdrowienia z choroby. Jezu, Ty się tym zajmij.... Bądź wola Twoja... Otaczaj ją Panie swoją opieką i dodawaj jej siły, wiary i nadziei. Oddal od niej ten ciągły ból...
2024-01-22
Joanna
Proszę z całego serca o uzdrowienie mojej córki Sary z problemów psychicznych, z depresji, oddalenie od niej wszelkich złych rzeczy, po które sięga, oczyszczenie jej serca i umysłu. Niech prowadzi ja Bóg, Maryja i Aniołowie. Proszę o Ich wstawiennictwo i opiekę teraz i zawsze.
2024-01-21
Mama E
Proszę w intencji mojego syna o zdrowie psychiczne i fizyczne, aby został uzdrowiony z schizofrenii, zaburzeń psychicznych, emocjonalnych, o wyrwanie go z sideł zła,nieśmiałości, proszę o przyjaciół dla niego w klasie, proszę o pomoc w finansach i długach, o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń przeciw mnie mojemu mężowi, moich dzieci i wnuka. Proszę o błogosławieństwo finansowe dla mnie, mojego męża, mojej córki i syna. Pokornie proszę o wszelkie potrzebne łaski dla nas.
2024-01-21
Andrzej
Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od wszelkich złych przekleństw, uroków, złorzeczeń i zaklęć, które mogły zostać ustanowione nade mną lub moją rodziną przez jakąkolwiek osobę czy osoby. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
2024-01-21
Luiza
Proszę o uwolnienie mojej siostry Moniki z choroby, natrętnych i splątanych myśli, lęku, niepokoju i wszystkie potrzebne łaski.
2024-01-18
Maria
Proszę w intencji moich córek Magdaleny i Karoliny o złamanie i uwolnienie od przekleństwa przez rodziców.
2024-01-14
Izabela
Proszę o uwolnienie mnie od skutków przekleństw i zerwanie więzi przekleństw
2024-01-14
Mama
Proszę o uzdrowienie ze zranień dla córki Kingi, proszę o dary Ducha Świętego dla niej w codziennym życiu i w podejmowaniu ważnych decyzji i wypełnianie woli Bożej. Proszę o uzdrowienie jej relacji z rówieśnikami i potrzebne dary Ducha Świętego do budowania nowych Bożych relacji pod opieką Matki Bożej.
2024-01-11
Panie Jezu prosimy o błogosławieństwo Boże, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi Artura synka Anthonego-Michaela oraz dla naszego domu I naszej pracy. Panie Jezu, prosimy o laskę wyjścia z kłopotów finansowych. Proszą Jadwiga I Artur
2024-01-08
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny i  o pomoc w sprawie znanej tylko Tobie. W intencji śp. Wiktora. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2024-01-07
Lucia Isone
Proszę w intencji zdrowia i problemów rodzinnych
2024-01-05
Renata
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie, o uzdrowienie skóry twarzy, z kalectwa, nadciśnienia i innych chorób. O uzdrowienie mojego męża z cukrzycy i innych chorób i o sile dla niego. O zdrowie dla syna. O uzdrowienie Marka z nowotworu. O zdrowie dla mamy. Bóg zapłać
2024-01-04
Mama
Błagam o zerwanie węzłów przekleństwa, przebaczenie grzechów przodków, które mają wpływ na nas, o uwolnienie nie od wszelkiego zła, błagam o cud uzdrowienia dla mojego ukochanego syna z choroby psychicznej, Boże Miłosierny okaż swą łaskę, błagam uzdrów mojego syna zabierz od niego wszelkie zło, pozwól normalnie żyć, uczyć się i pracować, błagam o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla mojej córki i mojej rodziny. Panie, Ty wiesz z czym się zmagamy, okaż swą łaskę.
2024-01-04
mama
Proszę o uwolnienie córek od uzależnienia od telefonów, internetu, portali społecznościowych, gier, filmów, złej muzyki i złych kontaktów w Internecie. O powrót do normalnego życia w rzeczywistości. O potrzebne łaski. O cud.
2024-01-04
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej.
2024-01-04
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2024-01-04
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie, co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2024-01-04
mama
Proszę o uwolnienie od złych znajomości dla córek Anny i Aleksandry, pokonanie lęków, kompleksów i barier, uleczenie zranień, znalezienie dobrych, wartościowych koleżanek i kolegów na nowym etapie życia. O radość i pokój serca. Proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wytrwanie w wierze katolickiej. O opamiętanie, o nawrócenie i uzdrowienie. O wypełnienie się woli Pana Boga w ich życiu.
2024-01-04
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla Marii. O zgodę w rodzinie i łaskę przebaczenia. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów. O opamiętanie i wiarę dla Ewy, Sylwii i Karoliny. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski.
2024-01-04
Anna
O potrzebne łaski dla Doroty, Andrzeja, Piotra, Bogusława, Marii i ich rodzin. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek
2024-01-04
Anna
O potrzebne łaski dla Józefa i Anny, Marka, Łukasza, Tomasza i całej rodziny. O uwolnienie od zła, o wytrwanie w wierze katolickiej.
2024-01-04
Anna
O uwolnienie od zła, uzależnień, zniewoleń i nałogów dla Grzegorza. O zdrowie, cierpliwość i i wytrzymałość. O uwolnienie od nienawiści i braku przebaczenia, o potrzebne łaski i pomoc Matki Boskiej
2024-01-04
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Aleksandra, ks. Leszka, ks. Franciszka, ks. Pawła, ks. Andrzeja i innych, bliskich naszym sercom.
2024-01-04
Anna
O łaskę przebaczania dla tych, którzy nie potrafią przebaczyć. O miłość, cierpliwość, nadzieję. O uleczenie ciała, duszy i psychiki.
2024-01-04
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od magii, filmów, złej muzyki, agresji, wulgarności, lenistwa i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń, uzależnień i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego, przyjęcie i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2024-01-04
Anna
Proszę o pomoc dla naszej rodzin: dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie ze zła, uzdrowienie i nawrócenie. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów, od działania złych duchów i demonów i wpływu złych ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, klątw, zazdrości, złości i braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne i fizyczne. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne dla nas łaski.
2024-01-04
Jacek
Proszę o uwolnienie od obsesji.
2024-01-04
Małgorzata
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o powrót do zdrowia mojej mamy. Proszę także o uzdrowienie Jolanty z ciężkiej choroby oraz sakrament małżeństwa dla Justyny i Edwarda i chrzest dla dziecka.
2024-01-03
Oliwier
Błagam o złamanie, przerwanie konsekwencji przekleństw i złorzeczeń rzuconych na mnie i na moją rodzinę po obu stronach. O uwolnienie mnie i mojej rodziny od wszelkich złych przekleństw, uroków, złorzeczeń i zaklęć, które mogły zostać ustanowione nade mną lub linią mojej rodziny przez jakąkolwiek osobę czy osoby.
2023-12-31
Grzegorz
Proszę w intencji wyzdrowienia dla mojej żony z choroby nowotworowej
2023-12-28
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny i  o pomoc w sprawie znanej tylko Tobie. W intencji śp. Wiktora. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2023-12-28
Mama E
Proszę w intencji mojego syna o zdrowie psychiczne i fizyczne, aby został uzdrowiony z schizofrenii, zaburzeń psychicznych, emocjonalnych, nieśmiałości, proszę o przyjaciół dla niego w klasie, proszę o pomoc w finansach i długach, o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń przeciw mnie mojemu mężowi, moich dzieci i wnuka. Proszę o błogosławieństwo finansowe dla mnie, mojego męża, mojej córki i syna. Pokornie proszę o wszelkie potrzebne łaski dla nas.
2023-12-28
Sylvia
Proszę bardzo o uwolnienie mnie od wszystkiego złorzeczenia, zła, przekleństwa, czarów, zaklęć, magii, zazdrości i uroków, które mogły być na mnie narzucone przez Piotra, jego rodzinę, Ewelinę, Agnieszkę, ich rodziny, albo kogoś innego, przez okultyzm, zazdrość i przez ich chodzenie po wróżkach i ich uprawiania czarów. Proszę o przerwanie, urwanie i zablokowanie konsekwencji tego złorzeczenia, czarów, zaklęć, magii i zła jak najszybciej. Proszę o uwolnienie mnie i przecięcie tego zła dzisiaj. Proszę odsunąć Piotra ode mnie całkowicie.
2023-12-27
Edyta Kazimierska
Błagam o łaskę uzdrowienia dla mojej siostry Justyny Doroty Śliwa
2023-12-27
Natalia
Proszę o uwolnienie i uzdrowienie męża Łukasza od agresji oraz zaburzeń lękowych. Proszę o siłę dla rodziny.
2023-12-22
Agnieszka
O uzdrowienie z choroby alkoholowej oraz o uleczenie z wszystkich przeżytych traum Marcina. Amen
2023-12-20
Barbara
O uzdrowienie i potrzebne łaski dla córki Weroniki, o dary Ducha św. w nauce, zdrowiu i błogosławieństwo Boże.
2023-12-19
janusz
Proszę w intencji uzdrowienia problemu żołądkowego.
2023-12-17
Andrzej
Proszę o uzdrowienie i uwolnienie od wszelkich chorób duszy i ciała, dobrą spowiedź i w intencjach Bogu wiadomych
2023-12-17
Mama
Proszę o uwolnienie i uzdrowienie dla mojego syna z problemów emocjonalnych, z uzależnienia od internetu, z lenistwa i agresji. Proszę o przerwanie przekleństw skierowanych na mnie, męża i synów. Proszę o spokój, miłość i szacunek w rodzinie.
2023-12-14
Córka
Prośba o cud uzdrowienia chorej na schizofrenię Mamy
2023-12-12
Justyna
Jezu Chryste proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie i moich najbliższych. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny.
2023-12-10
Mama Ania
Proszę o uzdrowienie syna Przemka z choroby psychicznej.
2023-12-04
Anna
Proszę w intencji nawrócenia i uwolnienia z ciężkiej choroby Julii. Bóg zapłać
2023-12-03
Patrycja
O łaskę zerwania ze wszelkim złem i uleczenie ciała, duszy i psychiki.
2023-12-01
Renata
Proszę Cię Panie o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i dla mojej mamy i o zdrowie dla męża i syna i o mocna wiarę dla nas. O poprawę wyników dla Marka. Amen
2023-11-30
Anna
O ulgę w bólu i cierpieniu dla tych, którzy stracili bliskich w ostatnim czasie. O pocieszenie i nadzieję.
2023-11-30
Anna
O życie wieczne z Bogiem dla zmarłego dziś Grzegorza
2023-11-30
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej.
2023-11-30
Anna
O łaskę przebaczania dla tych, którzy nie potrafią przebaczyć. O miłość, cierpliwość, nadzieję. O uleczenie ciała, duszy i psychiki.
2023-11-30
Anna
O potrzebne łaski dla Andrzeja w dniu imienin.
2023-11-30
mama
Proszę o uwolnienie od złych znajomości dla córek Anny i Aleksandry, pokonanie lęków, kompleksów i barier, uleczenie zranień, znalezienie dobrych, wartościowych koleżanek i kolegów na nowym etapie życia. O radość i pokój serca. Proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wytrwanie w wierze katolickiej. O opamiętanie, o nawrócenie i uzdrowienie. O wypełnienie się woli Pana Boga w ich życiu.
2023-11-30
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2023-11-30
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej.
2023-11-30
Anna
O potrzebne łaski dla Józefa i Anny, Marka, Łukasza, Tomasza i całej rodziny. O uwolnienie od zła, o wytrwanie w wierze katolickiej.
2023-11-30
Proszę o nawrócenie się rodziny, która odeszła od Pana Boga, miłość i zgodę. Uwolnienie od wszelkiego zła i złorzeczeń pokoleniowych.
2023-11-30
Anna
O potrzebne łaski dla Doroty, Andrzeja, Piotra, Bogusława, Marii i ich rodzin. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek.
2023-11-30
Anna
O uwolnienie od zła, uzależnień, zniewoleń i nałogów dla Grzegorza. O zdrowie, cierpliwość i i wytrzymałość. O uwolnienie od nienawiści i braku przebaczenia, o potrzebne łaski i pomoc Matki Boskiej.
2023-11-30
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla Marii. O zgodę w rodzinie i łaskę przebaczenia. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów .O opamiętanie i wiarę dla Ewy, Sylwii i Karoliny. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski.
2023-11-30
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie, co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-11-30
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla księdza proboszcza Franciszka, proboszcza Pawła i proboszcza Andrzeja. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej. O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla ojca Leszka. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej. O pomoc dla księdza Aleksandra. O zdrowie, siłę i nadzieję. O uleczenie ciała i duszy. O światło Ducha Świętego. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej.
2023-11-30
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od magii, filmów, złej muzyki, złości, agresji, wulgarności, lenistwa i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń, uzależnień i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego,przyjęcie i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-11-30
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, klątw, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę dobrej spowiedzi. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski. Matko Boża ratuj
2023-11-29
Mama
Błagam o uwolnienie od przekleństwa, zerwanie więzów przekleństwa przodków, o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej, żeby uwierzył w siebie, błagam o siłę w pokonywaniu codziennych trudności, Panie Ty wiesz co go trapi i jak bardzo cierpi, jak bardzo jest samotny, dla mojej córki o wszelkie potrzebne łaski, Ty Panie wiesz najlepiej co ją gnębi, o uzdrowienie mojego męża z choroby psychicznej i zazdrości, o siłę i wytrwałość dla mnie, o zdrowie dla nas.
2023-11-29
Małgorzata
Jezu Miłosierny, proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny. O modlitwę za śp. + Wiktora. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2023-11-29
Ewa
Proszę w intencji syna, o uzdrowienie psychiczne i fizyczne, aby nawiązał dobre relacje z kolegami i koleżankami z klasy aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym człowiekiem. Proszę o przerwanie wszystkich przekleństw i złorzeczeń skierowanych przeciwko mnie mojemu mężowi i synowi oraz córce wnukowi i przyszłemu zięciowi. Proszę o Boże błogosławieństwo dla nas.
2023-11-28
Proszę o Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia kręgosłupa mojej mamy Aliny oraz szczęśliwą operację dla niej. Dziękuję za wszelkie otrzymane od Ciebie łaski.
2023-11-27
Agata Rojek
Panie Jezu, proszę o uwolnienie mojej rodziny z przekleństwa pokoleniowego Agata.
2023-11-26
Edyta
Proszę o uwolnienie mojej rodziny od przekleństw i złych uroków. O spokój i miłość w naszej rodzinie i zakończenie wszystkich problemów, które tak bardzo nas doświadczają w ostatnim czasie.
2023-11-26
Proszę o uzdrowienie i uwolnienie wszelkich chorób duszy i ciała, a także odwagę, o dobrą spowiedź, i intencjach Bogu wiadomych.
2023-11-25
EWsa
Proszę w intencji syna, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, skłonności do złego , uzależnienia od komputera. Proszę o jego nawrócenie i potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego.
2023-11-25
Mama Ania
Proszę w intencji syna Przemysława, aby dobry Bóg uzdrowił go ze schizofrenii. Boże, jesteś moją nadzieją.
2023-11-25
Kazimiera
Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej
2023-11-22
Grażyna
Panie Boże proszę o łaskę zdrowia I wszelkie łaski potrzebne dla Huberta. Szczęść Boże
2023-11-20
Basia
Proszę o zdrowie dla mnie, żebym nie miała złych myśli w głowie. Niech Matka Boża ma mnie w swojej opiece.
2023-11-15
Ania mama
Proszę o uzdrowienie syna Przemysława z choroby psychicznej. Cierpi na nią już 5 lat, a my razem z Nim. Proszę o uzdrowienie syna Przemysława z choroby psychicznej. Cierpi na nią już 5 lat a my razem z Nim.
2023-11-14
O zdrowie psychiczne
Proszę o zdrowie psychiczne, żebym była zdrowa, o opiekę Matki Bożej, żeby wszystko było dobrze.
2023-11-06
Monika
Proszę o uwolnienie od przekleństw pokoleniowych i ich skutków, złorzeczeń, uroków oraz innego ukrytego zła dla mnie i moich najbliższych.
2023-11-03
Za dusze zmarłych z rodziny Zająców i Witków!
2023-11-03
Renata
O uwolnienie od przekleństwa. O ułożenie życia osobistego i zawodowego w zgodzie z Bożym planem.
2023-11-03
Agnieszka
Proszę za mnie, moją mamę, siostrę i jej rodzinę o dar przebaczenia, miłość, pokój, wiarę I nawrócenie, życie w łasce uświęcającej, o zdrowie duchowe, psychiczne, fizyczne, o uzdrowienie ran w naszych sercach i życie w Niebie dla nas. Proszę też o Bożą pomoc na sprawie w Sądzie, o niesłuszne zwolnienie mnie z pracy, aby wyrok był sprawiedliwy i zgodny z wolą Bożą i aby Jezus umocnił mnie swoją miłością i pokojem.
2023-11-03
Magdalena
Bardzo proszę o uzdrowienie moich córeczek Marty i Ewy.
2023-11-03
Zbigniew
O miłość i zgodę w rodzinie. O uzdrowienie i uwolnienie dla syna Arkadiusza.
2023-11-03
Andrzej
Proszę o uzdrowienie i uwolnienie z wszelkich chorób duszy i ciała oraz w intencjach Bogu wiadomych.
2023-11-03
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2023-11-03
Anna
O zdrowie fizyczne i psychiczne dla córek
2023-11-03
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej.
2023-11-03
Anna
O łaskę przebaczania dla tych, którzy nie potrafią przebaczyć. O miłość, cierpliwość, nadzieję. O uleczenie ciała, duszy i psychiki.
2023-11-03
Anna
O potrzebne łaski dla Józefa i Anny, Marka, Łukasza, Tomasza i całej rodziny. O uwolnienie od zła, o wytrwanie w wierze katolickiej.
2023-11-03
Anna
O potrzebne łaski dla Doroty, Andrzeja, Piotra, Bogusława, Marii i ich rodzin. O wytrwaniu w wierze katolickiej. O ratunek.
2023-11-03
Anna
O uwolnienie od zła, z uzależnień, zniewoleń i nałogów dla Grzegorza. O uwolnienie od nienawiści i braku przebaczenia, o potrzebne łaski i pomoc Matki Boskiej.
2023-11-03
mama
Proszę o uwolnienie od złych znajomości dla córek Anny i Aleksandry, pokonanie lęków, kompleksów i barier, uleczenie zranień, znalezienie dobrych, wartościowych koleżanek i kolegów na nowym etapie życia. O radość i pokój serca. Proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wytrwanie w wierze katolickiej. O opamiętanie, o nawrócenie i uzdrowienie. O wypełnienie się woli Pana Boga w ich życiu.
2023-11-03
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek dla Polski i Polaków. Matko Boska, Królowo Polski ratuj.
2023-11-03
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla księdza proboszcza Franciszka, proboszcza Pawła i proboszcza Andrzeja. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej. O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla ojca Leszka. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej. O pomoc dla księdza Aleksandra. O zdrowie, siłę i nadzieję. O uleczenie ciała i duszy. O światło Ducha Świętego. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej.
2023-11-03
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie, co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-11-03
Anna
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla Marii. O zgodę w rodzinie i łaskę przebaczenia. O uwolnienie od zniewoleń, uzależnień i nałogów .O opamiętanie i wiarę dla Ewy, Sylwii i Karoliny. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski.
2023-11-03
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od magii, filmów, złej muzyki, złości, agresji, wulgarności, lenistwa i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń, uzależnień i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-11-03
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, klątw, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę dobrej spowiedzi. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski. Matko Boża ratuj błagam.
2023-11-03
Renata
Proszę o łaskę uzdrowienia skóry twarzy i z innych chorób i kalectwa dla mnie i o zdrowie dla mojej Rodziny i o mocną wiarę dla nas. Bóg zapłać.
2023-11-03
Bożena
Panie Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia i o pomoc w sprawie znanej tylko Tobie
2023-11-02
Matka
Błagam o zerwanie węzłów przekleństwa, uwolnienie od przekleństwa przodków, o miłość i zgodę w rodzinie, błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej za przyczyną świętego Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie
2023-11-01
Barbara
O uzdrowienie że schizofrenii
2023-11-01
Agnieszka
Proszę o uwolnienie i uzdrowienie z choroby alkoholowej byłego męża, wszystkich kłamstw, zranień. Proszę o uwolnienie go z obsesji na tle seksualnym i cudzołóstwa. Proszę o uwolnienie go od złych wpływów szatana. Niech u nas zagości wiara, nadzieja i miłość.
2023-10-31
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny. O radość życia wiecznego dla śp. Marii i Kazimierza. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę pomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2023-10-31
Proszę o uwolnienie z przekleństw pokoleniowych, błogosławieństwo dla naszej rodziny.
2023-10-30
Patrycja
Proszę o łaskę uwolnienia od wszelkiego zła, złamanie przekleństw, rozwiązanie węzłów duchowych i uleczenie zranień.
2023-10-29
Ewa
Proszę, aby syn został uwolniony z uzależnienia od komputera i Internetu, proszę o uzdrowienie jego psychiki wszelkich zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Proszę o uwolnienie z wszystkich zniewoleń i błogosławieństwo Boże dla niego.
2023-10-28
Błagam o uzdrowienie z leków i schizofrenii mojego syna Macieja.
2023-10-26
Łucja
Boże Miłosierny proszę o złamanie wszelkiego zła nade mną, nad moją rodziną. Zmiłuj się nad nami Panie, okaż nam Miłosierdzie swoje i daj nam swoje zbawienie. Amen
2023-10-24
Ewa
O uwolnienie z poranień z dzieciństwa Mateusza, przemianę serca i zgodę w rodzinie
2023-10-23
Proszę o uwolnienie od wszelkich złych mocy i przekleństw, o łaskę powrotu pamięci i łaskę uzdrowienia duszy.
2023-10-23
Ewa
O uzdrowienie ze zranień z dzieciństwa, przemianę serca i poprawę relacji z rodziną dla Mateusza
2023-10-23
Domonika
O uzdrowienie psychiczne duchowe i fizyczne dla mnie, mojego męża I dzieci i o prawdziwą szczerą relację-rozmowę.
2023-10-19
Monika
O uwolnienie mojego syna z nerwicy natręctw, o zdrowie dla moich dzieci.
2023-10-15
Ewa
Proszę o uzdrowienie z choroby psychicznej, klątw, przekleństw rzucanych na mnie, uzdrowienie duszy i ciała.